KURUMSAL

Morello,tecrübe ve doğru firma anlayışının ürünüdür.Buna ilave olarak, Morello sektörde kalite, uygun fiyat ile de bilinmektedir.Fabrikamız ve idare binamız İnegöl – Bursa karayolu üzerinde konuclamıştır.80'li yıllarda babadan devir alarak, kaliteli ürün anlayışından taviz vermeden kendisini sürekli geliştirmeyi ilke edinen firmamız, sektörün lider kuruluşları arasında ön sıralarda bulunmaktadır.Eğitimli ve yetenekli çalışanlarımızla, son teknoloji makinelerimizle, dünya standartlarında çalışıyoruz.

Koleksiyon anlayışı içerisinde, değişik segmentlerdeki müşteri gruplarına hitap eden modern koltuk takımları üretmekteyiz. Odaklandığımız nokta doğru ürünü üretmektir.Toplam kalite yöntemi ilkelerine bağlı kalarak müşteri ve personel memnuniyeti sağlamayı, ilgili bölümler ile ilkeli ve kaliteli hizmet üretmeyi, kalite anlayışımız olarak görmekteyiz. Mevcut son teknolojinin imkanlarını kullanarak, performansımızı yüksek tutarak, müşteri ağımızı genişleterek, verdiğimiz hizmetleri ve morello kalitesini sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Firmamız her geçen gün daha fazla evi Morello kalitesi,modernliği ve sağlamlığı ile tanıştırarak göz alıcı ve ferah mekanlar dekore edilmesini sağlamaktadır.Farki bizimle yaşamanızı dile,size vereceğimiz sağlam desteğimizle işinizi büyütmenize yardımcı olmak isteriz.Firmamıza ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz…